potential employee

Vi har aktuelt disse ledige stillinger:

  • Softwareudvikler – se opslag her
  • Erhvervskandidat i Datalogi – se opslag her

Hvem er på holdet?

René Holdgaard Wilhardt

René Holdgaard Wilhardt

Direktør – Partner
Konsulent Projektleder Agil coach Facilitator

rene@axla.dk
Telefon +45 31 33 84 60

sune

Udvikler – Partner
Løsningsarkitekt
Kvalitetsansvarlig

sune@axla.dk
Telefon +45 61 27 86 90

Sune Hagen Nielsen

henrik

Udvikler – Partner
Løsningsarkitekt

henrik@axla.dk
Telefon +45 60 23 10 13

Henrik Lund Høy Karlsen

kasper

Udvikler

kasper@axla.dk
Telefon +45 31 33 84 76

Kasper Halvas Jensen

frank

Udvikler

frank@axla.dk
Telefon +45 31 33 83 22

Frank Thomsen

mads

Udvikler

mads@axla.dk

Mads Pedersen

simon

Udvikler

simon@axla.dk
Telefon +45 31 33 18 96

Simon Afek Jensen

omar

Udvikler – Elev

omar@axla.dk

Omar Y.Y. Mohammad