Axla logo
Medarbejdere hos Axla

Troværdighed og no bullshit

Vi er specialister i softwareudvikling, apps, web, system, e-commerce samt løsninger til forsyningsbranchen – naturligvis med revideret GDPR-certificering.

Vi siger tingene, som de er og vi rådgiver altid ud fra kundens interesser. Vi siger nej, hvis vi ikke er de rette til at løse opgaven og vi kan rådgive om alternativer, hvis det kan understøtte kundens behov lige så godt som at få udviklet egen software. Den tilgang kalder vi for no-bullshit – fordi det giver mening.

Læs historien om Axla

René Holdgaard Wilhardt

René Holdgaard Wilhardt

Direktør og partner

+45 31 33 84 60

rene@axla.dk

Henrik Lund Høy Karlsen

Henrik Lund Høy Karlsen

CTO, partner og løsningsarkitekt

+45 61 10 12 72

henrik@axla.dk

Sune Hagen Nielsen

Sune Hagen Nielsen

Udvikler, løsningsarkitekt og partner

+45 61 27 86 90

sune@axla.dk

Lars V. Paulsen

Lars V. Paulsen

Forsyningskonsulent

+45 71 96 19 58

lars@axla.dk

Keld Rasmussen

Keld Rasmussen

Forsyningskonsulent

+45 71 99 86 22

keld@axla.dk

Jan Seerup

Jan Seerup

Forsyningskonsulent

+45 71 96 14 02

jan@axla.dk

Sandra Thomsen

Sandra Thomsen

Udvikler

+45 31 33 83 22

sandra@axla.dk

Simon Afek Jensen

Simon Afek Jensen

Udvikler

+45 31 33 18 96

simon@axla.dk

Omar Y.Y. Mohammad

Omar Y.Y. Mohammad

Udvikler

+45 31 41 67 26

omar@axla.dk

Jesper Storm-Frandsen

Jesper Storm-Frandsen

Udvikler

+45 71 96 23 31

jesper@axla.dk

Steffen Pedersen

Steffen Pedersen

Udvikler

+45 71 96 36 12

steffen@axla.dk

Elias Cassøe Fig

Elias Cassøe Fig

Udvikler

+45 31 33 87 05

elias@axla.dk

Kenny Kronholm

Kenny Kronholm

Udvikler

+45 71 96 92 18

kenny@axla.dk

Martin Paprocki

Martin Paprocki

Udvikler

+45 71 96 76 69

martin@axla.dk

Lasse Riisgaard Pedersen

Udvikler

+45 71 96 33 35

lasse@axla.dk

Anja Helena Tyranski

Anja Helena Tyranski

Marketing- og direktionsassistent

+45 71 96 23 61

anja@axla.dk

Minh Yong Ly

Minh Yong Ly

Udviklerelev

minh@axla.dk

 

Danny Møller

Udviklerpraktikant

danny@axla.dk