Hvem er vi?

Profilbillede af René Holdgaard Wilhardt

René Holdgaard Wilhardt

Direktør – Partner
Konsulent Projektleder Agil coach Facilitator

rene@axla.dk
Telefon +45 31 33 84 60

Profilbillede af Sune Hagen Nielsen

Sune Hagen Nielsen

Udvikler – Partner
Løsningsarkitekt
Kvalitetsansvarlig

sune@axla.dk
Telefon +45 61 27 86 90

Profilbillede af Henrik Lund Høy Karlsen

Henrik Lund Høy Karlsen

Udvikler – Partner
Løsningsarkitekt

henrik@axla.dk
Telefon +45 60 23 10 13

Profilbillede af Kasper Halvas Jensen

Kasper Halvas Jensen

Udvikler

kasper@axla.dk
Telefon +45 31 33 84 76

Profilbillede af Frank Thomsen

Frank Thomsen

Udvikler

frank@axla.dk
Telefon +45 31 33 83 22

Profilbillede af Mads Strømvig

Mads Strømvig

Udvikler

mads@axla.dk
Telefon: +45 31 33 87 05

Profilbillede af Simon Afek Jensen

Simon Afek Jensen

Udvikler

simon@axla.dk
Telefon +45 31 33 18 96

Profilbillede af Omar Y.Y. Mohammad

Omar Y.Y. Mohammad

Udvikler

omar@axla.dk
Telefon +45 31 41 67 26

Profilbillede af Søren Aamand Jørgensen

Søren Aamand Jørgensen

Udvikler

soren@axla.dk
Telefon +45 31 33 88 25

Profilbillede af Simon Munk Andersen

Simon Munk Andersen

Digital konceptudvikler, PBA.

Studentermedhjælper

sma@axla.dk

Ring til os